Oferty specjalne

  • -8,02 zł

Operacja Czarny Las

22,90 zł
14,89 zł Zniżka 8,02 zł
Brutto 7
  • AutorJørn Lier Horst
  • OprawaTwarda
  • KategoriaDla dzieci
  • Przedział wiekowy6-9 lat
  • Rok wydania2020
  • Ilość stron112
  • Format150 x 205 mm
  • ISBN978-83-8008-709-5

"Operacja Czarny" las to kolejna, szesnasta już część detektywistycznej serii książek dla dzieci. Opowiada o dwójce utalentowanych młodych detektywów - Tiril i Oliverze - zamieszkujących szwedzkie nadmorskie miasteczko.

Dlaczego drzewa w Czarnym Lesie nagle w środku lata zaczynają gubić liście? Umierają i zdobią je tylko nagie, rozczapierzone gałęzie. Dlaczego nie śpiewają ...

Ilość

"Operacja Czarny" las to kolejna, szesnasta już część detektywistycznej serii książek dla dzieci. Opowiada o dwójce utalentowanych młodych detektywów - Tiril i Oliverze - zamieszkujących szwedzkie nadmorskie miasteczko.

Dlaczego drzewa w Czarnym Lesie nagle w środku lata zaczynają gubić liście? Umierają i zdobią je tylko nagie, rozczapierzone gałęzie. Dlaczego nie śpiewają tam ptaki, tak jak w innych lasach? No i gdzie podziały się wszystkie ciasteczka? Tym razem Biuro Detektywistyczne nr 2 ma do rozwikłania nie jedną, ale… trzy tajemnice! "Operacja Czarny Las" gwarantuje zagadki na najwyższym poziomie!

Biuro detektywistyczne numer 2 (bo mieszczące się przy ulicy Piekarskiej 2) rozwiązuje liczne zagadki, często pomagając policji dorwać złoczyńców. Dwójka przyjaciół i ich sympatyczny pies Otto nie przegapią żadnego szczegółu, który pozwoli im dotrzeć do prawdy. Młodzi czytelnicy mogą wraz z bohaterami ćwiczyć spostrzegawczość i kojarzyć fakty!

Seria książek dla dzieci Operacja podbiła serca młodych czytelników dzięki temu, że wyróżnia ją wartka, wciągająca fabuła, niebanalne zagadki i sprawy do rozwiązania, bystrzy i odważni główni bohaterowie i kryjące tajemnice ilustracje, z którymi poradzić muszą sobie sami czytelnicy! Znakomita książka na prezent dla dziecka! I to nie tylko dla uczącego się czytać samodzielnie, ale i dla młodszego!

Warto tutaj dodać, że autorem tej detektywistycznej serii książek dla dzieci jest Jørn Lier Horst, znany szwedzki autor kryminałów dla dorosłych, co w przypadku Operacji stanowi gwarancję jakości, zmyślnej intrygi i dobrze poprowadzonej fabuły!

Media Rodzina

16 innych produktów w tej samej kategorii: